laureaci i finaliści ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Ewa Biernat - laureatka
opiekun: mgr Magdalena Niedbałka

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Magdalena Jendrosek - laureatka
opiekun: mgr Magdalena Niedbałka

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Jakub Kaczorowski - finalista
opiekun: mgr Urszula Łukaszczyk

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Michał Dziarkowski - finalista
opiekun: mgr Katarzyna Kozłowska

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego
Maja Bączkiewicz - finalistka
opiekun: mgr Joanna Orzeł

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego
Anna Kot - finalistka
opiekun: mgr Joanna Orzeł

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Anna Kot - finalistka
opiekun: mgr Małgorzata Plachetka

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
Jakub Kaczorowski - uczestnik II etapu
opiekun: mgr Małgorzata Plachetka

laureaci i finaliści ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015

Wojewódzki  Konkurs  Języka  Angielskiego
Jakub Milner - finalista
opiekun: mgr Katarzyna Kozłowska

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Zbigniew Gajda - laureat
opiekun: mgr Ilona Piontek

Konkurs „Poznajemy parki krajobrazowe Polski”
Krzysztof  Kraik, Kinga Fojcik,  Monika Sowa, Zbigniew  Gajda
4 miejsce, drużynowo na etapie wojewódzkim
opiekun: mgr Joanna Polańska

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Joanna Adamiec - laureatka
opiekun: mgr Dorota Małczak
Piotr Paszek - laureat
opiekun: mgr Dorota Małczak
Zbigniew Gajda - laureat
opiekun: mgr Dorota Małczak

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Marta Fojcik -  laureatka
opiekun: mgr Małgorzata Plachetka
Krzysztof Kraik - laureat
opiekun: mgr Ilona Piontek
Marek Schnura - finalista
opiekun: mgr Małgorzata Szecel
Mateusz Hasterok - finalista
opiekun: mgr Małgorzata Szecel

Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Marta Fojcik - finalistka
opiekun: mgr Joanna Kędzierska
Zbigniew Gajda - finalista
opiekun: mgr Joanna Kędzierska

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
Zbigniew Gajda  - 12 w kraju w kategorii gimnazjalistów
opiekun: mgr inż. Paweł Pagacz

Wojewódzki  Konkurs Techniczny
Zbigniew Gajda - laureat
opiekun: mgr Mirosława Horzela - Skrzypek
Antoni Hajdas - finalista
opiekun: mgr Mirosława Horzela - Skrzypek

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Nicole Kania - laureatka , I miejsce
opiekun: mgr Artur Gołdyn
Dominika Wątroba - laureatka
opiekun: mgr Artur Gołdyn
Max Kaluza -  laureat
opiekun: mgr Anna rzeźniczek
Artur Szafraniec - laureat
opiekun: mgr Dominika Piechaczek

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny
Anna Wacławczyk – finalistka
opiekun: dr Dorota Maćkula

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej
Anna Nieświec - laureatka
opiekun: mgr Julia Dziób
Aleksandra Kulik - finalistka
opiekun: mgr Julia Dziób

Laureaci i finaliści ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2013/2014

XIV Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Piotr Jelito - finalista
opiekun: mgr  Renata Hurek
Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Zbigniew Gajda – laureat  4 miejsce
opiekun: mgr  inż. Paweł Pagacz
Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Kacper Chabraszewski – finalista
opiekun: mgr  inż. Paweł Pagacz
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Julia Biernat - laureatka
opiekun: mgr Katarzyna Kozłowska
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Marta Fojcik – laureatka, 1 miejsce
opiekun: mgr Małgorzata Plachetka
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Damian Czempiel – laureat
opiekun: mgr Anna Rzeźniczek
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Joanna Adamietz - finalistka
opiekun: mgr Anna Rzeźniczek
Wojewódzki Konkurs Techniczny
Szymon Pawletko – finalista
opiekun: mgr  Mirosława Horzela – Skrzypek

laureaci i finaliści ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2012/2013

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Damian Czempiel – laureat
opiekun mgr Anna Rzeźniczek

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Antonina Biela – laureatka
opiekun mgr Magdalena Rył

Konkursu "Młodzież recytuje poezję"
Piotr Olbrich – laureat
opiekun mgr Dominika Swaczyna-Piechaczek

Wojewódzki Konkurs "W świecie finansów"
Krzysztof Siwek – laureat
opiekun mgr Mirosława Horzela-Skrzypek

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Antonina Biela – finalistka
opiekun mgr Cecylia Pierzchawka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Hanna Ferdynus – finalistka
opiekun mgr Cecylia Pierzchawka

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Dominik Dąbrowski – finalista
opiekun mgr Dorota Małczak

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Bartłomiej Salachna – finalista
opiekun mgr Dorota Małczak

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
Katarzyna Czabańka – finalistka
opiekun mgr Dorota Małczak

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Edyta Gulba – finalistka
opiekun mgr Katarzyna Kozłowska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Andrzej Zachwieja - finalista
opiekun mgr Katarzyna Kozłowska

Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Wojciech Goska – finalista
opiekun mgr inż. Paweł Pagacz

Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Zbigniew Gajda – finalista
opiekun mgr inż. Paweł Pagacz

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Oliwia Koteluk – finalistka
opiekun mgr Joanna Polańska

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Zbigniew Gajda – finalista
opiekun mgr Ilona Piontek

Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
Maria Suhs, Oliwia Koteluk, Marcelina Koteluk, Hanna Ferdynus - 2 miejsce drużynowo w na etapie wojewódzkim
opiekun mgr Joanna Polańska

Wojewódzki Konkurs Techniczny
Szymon Pawletko – finalista
opiekun mgr Mirosława Horzela-Skrzypek

Wojewódzki Konkurs Techniczny
Bartłomiej Salachna – finalista
opiekun mgr Mirosława Horzela-Skrzypek

Wojewódzki Konkurs Techniczny
Wojciech Smoliński – finalista
opiekun mgr Mirosława Horzela-Skrzypek

IX Ogólnopolski Festiwal Krótkiego Metrażu Francuskojęzycznego
Wiktoria Jonderko, Antonina Biela, Oliwia Koteluk – finalistki
opiekun mgr Joanna Orzeł

laureaci i finaliści ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2011/2012

II Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Szkół Gimnazjalnych
Małgorzata Urbanowicz - laureatka – 1 miejsce
opiekun: mgr Urszula Łukaszczyk

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego
Patryk Namyślik - laureat
opiekun: mgr Artur Gołdyn

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego
Łukasz Polok - finalista
opiekun: mgr Artur Gołdyn

Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
Justyna Olszewska, Marcelina Koteluk, Oliwia Koteluk, Hanna Ferdynus - laureatki - drużynowo
opiekun: mgr Joanna Polańska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Małgorzata Urbanowicz - laureatka
opiekun: mgr Urszula Łukaszczyk

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Michalina Kozłowska - laureatka
opiekun: mgr Urszula Łukaszczyk

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Damian Czempiel - laureat
opiekun: mgr Anna Rzeźniczek

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Marta Pawełek - laureatka
opiekun: mgr Ilona Piontek

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Jakub Łagódka - laureat
opiekun: mgr Teresa Marchewka

VIII Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Antonina Biela - laureatka
opiekun: mgr Cecylia Pierzchawka

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Andrzej Zachwieja - finalista
opiekun: mgr Katarzyna Kozłowska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Marta Pawełek - finalistka
opiekun: mgr Urszula Łukaszczyk

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Aleksandra Kolba - finalistka
opiekun: mgr Urszula Łukaszczyk

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Marcelina Koteluk - finalistka
opiekun: mgr Joanna Polańska

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Justyna Olszewska - finalistka
opiekun: mgr Joanna Polańska

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Hanna Ferdynus - finalistka
opiekun: mgr Joanna Polańska

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Kinga Samól - finalistka
opiekun: mgr Ilona Piontek

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Małgorzata Urbanowicz - finalistka
opiekun: mgr Małgorzata Swaczyna

Wojewódzki Konkurs Techniczny
Szymon Pawletko - finalista
opiekun: mgr Mirosława Horzela-Skrzypek