Program stypendialny "The Kronospan Scholarship"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w prestiżowym programie stypendialnym ,, The Kronospan Scholarship” oferowanym przez Fundację Kronospan.
Fundacja Kronospan zajmuje się prowadzeniem i rozwijaniem programów społecznego zaangażowania firmy Kronospan, światowego lidera wśród producentów wyrobów drewnopochodnych.
Celem fundacji są aktywne działania, wspierające ekonomiczny i kulturalny rozwój społeczności lokalnych.

Babson College jest jedną z najlepszych uczelni wyższych na świecie, usytuowaną w pobliżu Bostonu w stanie Massachusetts.
Ta prywatna instytucja, która od niemal 20 lat zajmuje I miejsce w obszarze przedsiębiorczości, prowadzi wymagającą rekrutację, kształcąc najlepszych studentów.
Jednym z naszych projektów jest „Stypendium Kronospan”, dzięki któremu oferujemy młodym ludziom studiowanie w Babson College, jednej z najlepszych amerykańskich szkół przedsiębiorczości.
Fundacja Kronospan pokrywa wszystkie koszty związane z 4-letnim okresem studiowania za granicą, w tym czesne, zakwaterowanie, podręczniki, ubezpieczenie zdrowotne oraz transport z/do USA.
Najlepszy kandydat rozpocznie studia w Babson College jesienią 2017r.
Aby aplikować o stypendium należy założyć konto na stronie internetowej: www.scholarship.kronospanfoundation.org, - APPLY NOW
Osoby, zainteresowane udziałem w programie, zostaną poproszone o wypełnienie formularza on-line oraz załączenie wymaganych dokumentów.
Wszystkie dokumenty muszą zostać przetłumaczone na język angielski, nie jest wymagane tłumaczenie przez tłumacza przysięgłego:
Życiorys (ogólne informacje o sobie, w języku angielskim)
Esej (napisz esej w języku angielskim, zawierający około 250 słów, który pozwoli nam lepiej Cię poznać. Możesz opisać ważny moment lub osobę w Twoim życiu, doświadczenie, które odmieniło Twoje spojrzenie na świat albo talent jaki posiadasz, który wzbogaci naszą społeczność).
Świadectwo szkoły średniej (wymagane jest przesłanie kopii świadectwa ukończenia gimnazjum oraz dotychczas otrzymanych świadectw począwszy od I klasy szkoły średniej. Świadectwa muszą być przetłumaczone na język angielski).
Rekomendacja (poproś nauczyciela, wychowawcę, pracodawcę lub mentora o list rekomendacyjny. Wymagane jest, aby list rekomendacyjny był również napisany w języku angielskim).
Aneks Kronospan (aby aplikować do programu, musisz zaakceptować warunki, zawarte w aneksie Kronospanu. Przeczytaj, podpisz i wyślij wraz z pozostałymi dokumentami. Aneks obowiązuje w późniejszym procesie rekrutacyjnym.
Czas składania aplikacji mija 12 września 2016r.
W razie pytań proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 77 400 4560 Stefania Ochmann. Jestem dostępna dziś do godz. 16., w poniedziałek od godz. 8-16.00.