DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA W NASZEJ SZKOLE

W czwartek oprócz Święta Wiosny obchodziliśmy zaległy Dzień Świętego Patryka. Zaległy, ponieważ w tym roku wypadł w niedzielę. Waszym tradycyjnym zadaniem było założyć coś zielonego i wykazać się dobrą pamięcią, zdolnościami organizacyjnymi (niektórzy musieli pożyczyć coś zielonego od mamy czy rodzeństwa) oraz kreatywnością („coś” zielonego to nie tylko ubranie). Większość z Was, spisała się znakomicie. Słowa uznania należą się również nauczycielom, którzy licznie przyłączyli się do wspólnej zabawy.
Przedstawiciele samorządu uczniowskiego podczas 4. lekcji oceniali, jak bardzo dana klasa jest zgrana i kreatywna – liczył się procent uczniów ubranych na zielono. Wygrała klasa I a LO. Serdecznie gratulujemy! Waszą nagrodą jest wspólne wyjście na lody do „Urszulki”. Wychowawca zabierze Was tam, gdy tylko zrobi się cieplej, a o rachunek – podobnie jak rok temu - nie musicie się w ogóle martwić.