Co nowego w naszym Anglojęzycznym Teatrze Lalki i Aktora „Krakowska 38”

Krótko przed świętami nasz szkolny Anglojęzyczny Teatr Lalki i Aktora „Krakowska 38” odwiedził szkołę podstawową nr 7, którą zapewne wielu z naszych uczniów świetnie zna.

Aktorki – uczennica liceum Agata Martyniak oraz gimnazjalistki Natalia Pinkawa i Agnieszka Raszka wykorzystały swój talent językowy, by nauczyć angielskiego swoich młodszych kolegów i koleżanki. Przy okazji pokazały, że zawsze warto nieść pomoc i być pracowitym. O tym bowiem była sztuka „Little Red Hen”, która spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony trzecioklasistów.

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się też pacynki naszej trupy teatralnej. Przypominamy, że zostały one samodzielnie i profesjonalnie wykonane przez uczennicę klasy 3b gimnazjum – Annę Michalik. Podopieczni strzeleckiej „siódemki” chętnie pozowali z nimi do pamiątkowego zdjęcia. Nie obyło się też bez podziękowań w postaci układu tanecznego i piosenki, co pozostawiło w nas miłe wspomnienia.

Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą z naszym teatrem, to serdecznie zapraszamy. Poszukujemy zwłaszcza kreatywnych utalentowanych artystów potrafiących malować i rysować. Nowe pacynki i rekwizyty czekają, by je powołać do życia.

IMG-20190107-WA0011.jpg IMG-20190107-WA0012.jpg
IMG-20190107-WA0013.jpg