Graliśmy dla Julii

Dnia 21 marca 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich odbył się charytatywny turniej piłki nożnej, zrealizowany w ramach projektu gimnazjalnego przez uczniów klas II gimnazjów, pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Pana Arkadiusza Janickiego. W powyższym turnieju wzięły udział następujące drużyny : Absolwenci Liceum, Absolwenci Gimnazjum, Liceum 1, Liceum 2, Gimnazjum, Zawodniczki klubu SKS Piast Strzelce Opolskie oraz Uczennice CKZiU.

Turniej oficjalnie otworzył dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Pan Jan Wróblewski wraz z mamą Julii Gałązki, na rzecz której została zorganizowana powyższa impreza sportowa. Po zaciętych pojedynkach w duchu fair play zwyciężyła drużyna „Absolwentów Liceum”. Podczas turnieju można było zakupić ciasta, kawę, herbatę  oraz ciepły posiłek w bufecie. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na pomoc chorej Julii. Podczas zawodów udało się zebrać ponad 1000 złotych i kwota ta zostanie przekazana na jej rehabilitację.

Wszystkim, którzy tego dnia przyłączyli się do tej szlachetnej akcji serdecznie dziękujemy.

Ze sportowym pozdrowieniem 

Piotr Mehlich