KONKURS „THE MOST IMPRESSIVE JACK O’LANTERN” 2017

Konkurs  „The Most Impressive Jack O’Lantern 2017” w ZSO  rozstrzygnięty! 

I znów komisja miała wielki problem z ocenieniem prac – o tyle trudniejszy, że w tym roku prace przygotowało 11 uczniów. Część z nich postawiła na dobrą zabawę i współpracę wykonując lampiony w parach. 

W tym roku zwycięzcą po raz kolejny została Daria Mordak z klasy II c gimnazjum. To właśnie ona rok temu zajęła I miejsce i  w tym roku można powiedzieć – „obroniła tytuł”. W związku z tym do głównej nagrody w konkursie - swojego ubiegłorocznego zdjęcia z Panem Dyrektorem Szkoły Janem Wróblewskim dołączyła swoje zdjęcie z Panią Dyrektor Małgorzatą Swaczyną. Ustanowiła tym samym nowy rekord. 

II miejsce zdobyły uczennice z II a gimnazjum – Dominika Niedźwiecka i Ewa Popiela.

III miejsce (podobnie jak I) bez zmian. Nagrodę bowiem otrzymała po raz kolejny Marta Pinkawa z II b gimnazjum. 

Warto zwrócić też uwagę na nie tylko bardzo wysoki poziom artystyczny wykonanych lampionów, ale także wytrwałość takich uczestników jak Joanna Czok i Alicja Waszczuk oraz Alicja Stasińska, które nie po raz pierwszy biorą udział w naszym konkursie, a ich prace są zawsze zaskakujące i pomysłowe. Podobnie zresztą jak  dyplomy, które w tym roku zostały wykonane przez znaną ze swojego plastycznego talentu Agatę Starzec (III a gimnazjum). 

Dlatego też komisja w składzie pani Zofia Sowa, Dorota Małczak i Katarzyna Janus oraz organizator Katarzyna Maciaszczyk-Paprotny podjęli decyzję o nagrodzeniu wszystkich uczestników słodyczami i jabłkami – w duchu amerykańskiej tradycji „trick or treat” (czyli „cukierek albo psikus”)  i „apple bobbing” (zabawa w łowienie jabłek z miski wypełnionej wodą).

01.jpg 02.jpg
03.jpg 04.jpg
05.jpg